top of page

EST  ENG

Pins ® on eelkõige spetsialiseerunud vase ning messingi baasil valmistatud kvaliteetrinnamärkide valmistamisele, kuid oleme aastate jooksul laiendanud oma nomenklatuuri mitmetele erinevatele metallist toodetud toodetele. Nii võib leida meie portfoliost lisaks külmikumagneteid, lipsunõelu, mansetinööpe jpm.

Teenused

Rinnamärgid

Märkide tootmine algab märgi tooriku stantsimisest mille järel toorikul olevad kujundite sektorid täidetakse kvaliteetse emailvärviga. Emailvärvi toonid katavad kogu Pantone sarja. Peale emailvärvi lisamist on võimalus katta kogu märgi pind (või ka osaliselt) epoksiidkattega mis annab märgile sileda pinna ning muudab värvid kirkamateks ning tagab kriimustuste eest kaitse.

Külmikumagnetid

Oleme võimelised tootma nii metallist pressitud, kui magnetiidi seguga PVC materjalist külmikumagneteid. Sobivad kõik kavandid alates fotodest kuni firmasümboolikani ning illustratsioonideni.

Nike Noorte Sügisjooks Tallinn 2022.jpg

Medalid ja aurahad

Alates 2007 aasta II kvartalist alustasime ka aurahade ning medalite tootmisega. Nüüdsest on võimalik tellida ka kliendi poolt määratud toonide ja mustriga linte. Lisaks pakume spetsiaalseid esitluskarpe millede sisud on valmistatud medali või auraha kuju järgi.

Lipsunõelad

Leiame parima lahenduse Teie firma sümboolikaga lipsunõelte tootmiseks. Valida on võimalik erinevate aluste vahel, kuhu lisatakse metallist pressitud ning emailitud logo ja/või sümbol.

Kujundus- ja trükiteenused

Alates 2011. aastast teostame ka erinevaid trükiteenuseid. Töötame välja teile sobilikud lahendused kujunduste ja muude parameetrite näol. Pakume järmiseid teenuseid: firmasümboolika ja trükiste kujundus, visiitkaartide ja blankettide trükk, Pakendite kujundus ja trükk, kleebiste kujundus ja trükk.

bottom of page